Użyj naszej podświadomości do efektywnej znajomości angielsk

Dyskusja o naszych biznesach

Użyj naszej podświadomości do efektywnej znajomości angielsk

Postprzez Kamillo84 » Śr maja 10, 2017 6:41 am

W czasie globalizacji ważna jest umiejętnośc posługiwania się językiem globalnym, czyli angielskim. A wszyscy chcący opanować język angielski powinni poszukiwać najlepszych form nauki angielskiego. Badania dowodzą, że podświadoma nauka angielskiego stanowi o dużo dużo funkcjonalna niż świadome "studiowanie" języka.Wiele pytań na owy materiał uważa na ten jedyny produkt: uczniowie pokazujący się angielskiego podświadomie przekonywali się łatwo a znacznie niż uczniowie używający tradycyjnych, świadomych i dokładnych metod uczenia.

Przyjrzyjmy się to czym różnią się metody podświadome z tradycyjnych, świadomych metod nauczania.
Wszystek spośród nas zna tradycyjne, świadome sposoby nauki języka angielskiego. Ucząc się w ostatni technologia świadomie używamy swego umyśle do analizowania angielskiej gramatyki, zapamiętywania słownictwa i tłumaczenia angielskich słów oraz zwrotów. Takimi metodami nauczano i ćwiczy się nas w nauce. Świadomie studiujemy mechanizmy angielskiego, jak jeśli zatem stanowił samochód czy nowe urządzenie. Tniemy angielski na etapy za pomocą naszego umysłu a właśnie potem szacujemy się części języka,...słowo po słowie,... zasada po zasadzie.

W skutku wiemy wiele na materiał zasad angielskiej gramatyki, potrafimy tłumaczyć słowa i złożenia - przecież nie możemy dobrze mówić po angielsku także nie potrafimy zrozumieć native speakerów.
Podświadome metody nauki są o moc bardziej pozytywne. Metody te dają zrozumiały angielski bezpośrednio do naszego umyśle, i więc podświadoma większość swego umysłu pracuje dla nas całą pracę. Zawierając się w niniejszy technika z przyjemnością obcujemy z angielskimi historiami, artykułami, konwersacjami, obrazami i pracami. Dobrze nie pamiętamy o zasadach gramatycznych i nigdy nie próbujemy zapamiętywać pojedynczych słów.

Samą z najlepszych metod nauki angielskiego jest Effortless English System, który całkowicie polega na podświadomej znajomości języka angielskiego. W niniejszej drodze nauczysz się gramatyki słuchając specjalnych mini-opowiadań. W obecnych zdarzeniach te jedyne struktury gramatyczne są wielokrotnie powtarzane dlatego przyswoisz je automatycznie jednocześnie nie nie dbając o wartościach gramatycznych! Świadomie będziesz słuchać opowiadanej historii, ale podświadomie twój umysł nauczy się angielskiej gramatyki.

Pokazując się w ten rodzaj od razu zaczynasz używać przyswojonej gramatyki. Twoja gramatyka angielska, zarówno traktowana jak i tworzona zmieni się ogromnie. A zostanie się to bezstresowo. Automatycznie zaczniesz powtarzać i pisać dużo nie montując w obecne świadomego wysiłku. Nie będziesz sporo dbać o zasadach gramatycznych, będziesz ich po prostu używać!

Musisz sobie zaufać. Wielu uczniów obawia się używać podświadomych metod nauki bo nie polegają oni bliskiemu swemu umysłowi. Obawiają się oni po prostu zrelaksować i poszukiwać zabawa z szkoły angielskiego. Boją się pozwolić aby nauka przesuwała się tak i bez trudu. W niniejszy styl zostali zaprogramowani przez lata wiedze w grupie. Niestety ci uczniowie prawie absolutnie nie nauczą się mówić biegle po angielsku.

Niestety czy jednym z tych uczniów. Zmień prosty rodzaj nauki angielskiego. Pokazuj się angielskiego podświadomie i wreszcie mów dobrze po angielsku!
Kamillo84
 
Posty: 171
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 1:38 pm
Lokalizacja: Poland

Re: Użyj naszej podświadomości do efektywnej znajomości angi

Postprzez Kamillo84 » Śr maja 10, 2017 6:44 am

Poznaj 10 naprawdę dobrych form nauki słownictwa

Jak uczyć się łatwo i skutecznie słownictwa języków obcych? Poznaj najbardziej sprawdzone techniki i rozpocznij stosować już teraz!

Reklama: http://www.fever.net.pl/

Od najmłodszych lat przyzwyczajeni jesteśmy do szkoły słownictwa jako czegoś nudnego i ciężkiego. Istnieje wtedy stworzone systemem edukacyjnym, który zamiast najpierw uczyć podstaw skutecznej nauki, od indywidualnego wrzuca uczniów na wielką wodę, czyli naukę danego materiału. Również wielu nauczycieli, myślących w proste wieloletnie doświadczenie, traktuje te same, często nudne i nieskuteczne metody z lat.
Można to poprawić i sprawić, aby nauka stawała się zabawą, bo wiadomo że już pokazujemy się właśnie będąc! Poniżej prezentuję efektywne oraz proste metody nauki, które potrafisz rozpocząć stosować już od teraz! Doświadcz i zasugeruj się osobiście!


1) Nauka z muzyką – jeśli jesteś fanem muzyki to doskonale! Zdejmij z internetu udostępniane za darmo teksty obcojęzycznych piosenek i przetłumacz. Słuchając ulubionej muzyki z napisem w ręku, w mig pokażesz się użytych tam słówek!


2) Metoda manualna - liczy na zdobyciu do ręki, czy dotknięciu celu i wymówieniu słówka (na głos czyli w istotach). W obecny droga wprowadzasz do procesu zapamiętywania kinestetykę, a jak wiadomo, im daleko zmysłów wykorzystujesz - tym praktycznie zapamiętujesz!


3) Fiszki – są to niskie karteczki, na których z pewnej strony piszesz słówko obce, na kolejnej tłumaczenie (tak te przykład zastosowania). Możesz zabierać je ze sobą i przywoływać w jakiejś wolej chwili (np. na odpoczynku autobusowym, na odległości, w łazience;)


4) Notatnik z regułą słówek – wart jest kiedy przygotowujesz się z nową osobą. Piszesz na liście słówka jakich się uczysz (ważna z tłumaczeniem). Druga osoba ma zeszyt, i poprawia dania ze słówek które są na liście. Im znacznie absurdalne czy zabawne tym dokładnie.


5) Mapy słówek - także jak mapy myśli (MindMaps T. Buzana), powiązane ze sobą (np tematycznie) słówka układasz w grupy przypominające drzewo (z najbardziej powszechnego – jako istotna gałąź – np. nature (natura) do coraz dużo istotnych – np. animal (zwierzę), bird (ptak), kingfisher (zimorodek).


6) Metoda Tony'ego Buzana - liczy na kojarzeniu słówka dzięki połączeniu go z innym, podobnym pod względem wymowy. Następnie działasz spośród niego prowadzenie, im dłuższe również znacznie absurdalne, śmieszne - tym świetnie! Trzeci etap, to pojęcie sobie tej sprawy, pamiętając aby była filmem (ruch!), kolorowym, z głębią, 3-D, dużo akcji, śmiechu, wypełniona dźwiękami.

7) Software - jeżeli przebywasz na co dzień komputera, czy palmtopa - weź z oprogramowania. Stworzono specjalne programy (tzw. card-flash), które za Ciebie wyznaczają jak jesteś mieć kolejną powtórkę, zanim zapomnisz dane słowo. Stanowi więc konieczne przy nauce znacznej liczbie słówek. Ja np. mam kilkadziesiąt tysięcy wartości w prostym pomyśle, i ćwiczę max. 100 dziennie (nawet też z przed kilku lat). Jeżeli nie taki program, nie był bym w stopniu ich całych powtarzać ręcznie. Przykładowe pomysły to FullRecall i Supermemo, które tak polecam bo uważam iż są najlepsze na targu. Co najważniejsze, można zdobyć je zbyt darmo (Supermemo - starszą wersję, a FullRecall z niską możliwością rozbudowy bazy danych, a cały układ jest daleko tani).


8) Dialog wewnętrzny - stojąc np. w kolejce do sklepu, radź sobie w pamięciach dialog między Tobą i sprzedawcą - w języku jakiego się uczysz. Albo słysząc jakieś własne zdania, oddaj je sobie na język obcy. Jeśli brakuje Ci każdego słówka - powiedz po polsku, i napisz więc czego nie umiesz - sprawdzając to później w budynku.


9) Odpowiednie otoczenie - w tle w jakim regularnie używasz możesz przyklejać strony ze słówkami. Miej z obcojęzycznych interfejsów w komputerze, przełącz menu w jednostce na obcojęzyczne. Bądź tam, gdzie będziesz słyszał obcokrajowców (restauracje, puby), włącz sobie obcojęzyczne radio (polecam BBC do szkoły angielskiego).


10) Inne aktywności zwiększające zapamiętywanie:

- Twórz karty słownictwa – każe usłyszane słowo lub frazę wraz z definicją i pięknie potrzebnym do zapamiętania słowa (obrazek, kolory, ruch)

- Pisz personalizowane zdania poznając nowych słówek, coś co stanowi związane z Twoją sferą życia

- Stwarzaj połączenia pomiędzy nowymi słowami – które zawierają lub wyglądają podobnie?

- Wymyślaj krótkie historyjki, opowiadania poznając nowych słówek i wyrażeń jakich się chcesz nauczyć.

- Rysuj proste obrazki reprezentujące słówka.


- Cytaty w nieznanym języku - możesz szacować się nowych słówek czytając złote myśli nasławniejszych ludzi na świecie! Dzięki temu połączysz dwie pożyteczne rzeczy:)


Zapisz się tutaj, a otrzymasz co tydzień 5 wybranych cytatów w orginale, w stylu angielskim (na razie właśnie takie dostępne).
Kamillo84
 
Posty: 171
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 1:38 pm
Lokalizacja: Poland


Powrót do Biznes i ekonomia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron