Przyjmowanie w końcu zdobycia uwagi

Dyskusje kulturalne

Przyjmowanie w końcu zdobycia uwagi

Postprzez Seba89 » Wt wrz 20, 2016 9:16 am

Na startu swojej pracy uzdrowicielskiej odkryłam, że niektórzy ludzie próbują podać na siebie uwagę za pomocą choroby. Gdy poznawałam i pomagała coraz niewiele kobiet, niektóre spośród nich zależały jeszcze do mnie wracać. Odpowiedziała sobie sprawę, że znajdują swoją wadę, jakakolwiek aby ona istniała, jak pomoc na zdanie na siebie rady. Nazywam to „przyjemną niewygodą”. Zawsze są powody, które dają, że widzimy samych siebie jak niedoskonałych czy uszkodzonych. Odkryłam, iż w takich formach nie chodzi bynajmniej o chorobę. Częściej odwiedza o ból emocjonalny, któ- rym nigdy nikt się nie zajął. Odkryłam, że jak uzdrowiciel wchodzę oraz w pozycję specjalisty i psychologa. W takich przypadkach zauważyłam, że klientom pomaga prosta bezpośrednia rozmowa, która całkowicie zmienia ich poglą- dy. Wierzę, że świetnie jest udostępniać klientom siłę, niż uzależniać ich z pomocy. Zawsze pokazuję ludziom możliwości – gdziekolwiek i chociaż zdołam je odkryć. Istnieją także tacy ludzie, którzy zależą po prostu pozostać nieszczęśliwi i nie mają zrobić tego, co konieczne, by poprawić swoją pozycję. Niektórzy, jeśli im pozwalała, przychodziliby codziennie lub co tydzień. Leczenie prawdopodobnie istnieć gwałtowne i mocne, to za dużo powtórzeń sesji wskazuje czy na wydłużający się problem, lub na niechęć klienta do wkładu w zamianach, które przyniosłyby wyzdrowienie. Zdecydowałam, że jeżeli po trzech sesjach nie zapisze się poprawy, to odeślę klienta do człowieka bardziej mówiącego jego ważnym potrzebom. W wybranych przypadkach odbywałam po prostu szczerą rozmowę o tym, jak postrzegam daną sprawę, informując o alternatywnych możliwościach i wymaganiach, z których tacy mężczyźni mogliby zastosować, by zmienić własne życie. Oczywiście zawsze przedstawiała im, że jak już staną się gotowi, by wpaść w bliską osobę, niezwłocznie ułatwię im spełnić zmiany, których zależą. Już sama ta dyskusja była gwoli nich nieraz początkiem wielkiej odmiany. Jeśli jednak potem nie chcieli słuchać a nie było poprawy, przestawałam ich kupować.

Link: uzdrowiciel
Seba89

Powrót do Muzyka i film