Chciwość zżera mózg - a Działce, to działek...

Pozostałe dyskusje o wszystkim

Chciwość zżera mózg - a Działce, to działek...

Postprzez Seba89 » Wt sty 24, 2017 8:04 am

Realia rynkowe nie wynikają z niczego lecz wytwarza je społeczeństwo!

Zastanawiając się nad rozsądnym zabezpieczeniem zarobionych środków finansowych, nad inwestowaniem, godną emeryturą bądź bezpieczną przyszłością, czekam w niniejszym materiale poruszyć bliską memu sercu tematykę Inwestowania w nieruchomości pod wynajem. Zwolennicy idący tym szlakiem to większość, która szuka nieoznakowaną drogą donikąd, idąc z biura porównywalnego z „platformą widokową”, umieszczoną w zamkniętym pomieszczeniu upiększonym fototapetą przedstawiającą piękny widok gór czy jezior.
Wchłaniając dosłownie książki mówiące o tejże formie „inwestowania", która w Naszych realiach, zakrawa tylko na określenie gier z najszerszej półki. Niestety, większość ta zaszła w trans złudzeń i szans.
Mowa stanowi o „inwestowaniu w nieruchomości”.
Wielu uważa inwestowanie w nieruchomości za pierwszą z najczystszych kondycji zabezpieczenia godnej emerytury.
Sformułowania typu:
-Twarde Aktywa
- Pieniądze pracują dla Ciebie
- przychód pasywny
- wzrost ceny
- betonowe złoto,
itp., padają niemalże całymi seriami na spotkaniach zwolenników tejże formy.
Wyobraź sobie, iż twój pra-pradziadek, zakupił swego czasu objekt-nieruchomość.
Przez to 250 lat nic nie było przy tym obiekcie robione, a Ty, właśnie odziedziczyłeś dany stadion.
Jak działasz, w którym zostanie znajduje się Twoja działkę?
Z Twojego celu widzenia z pewnością nie pojmujesz o co pytam.
No bo co oznacza - "nic nie było przy tym celu robione" -? Ale, i dlaczego?
No tylko dlatego, iż miał być dochód pasywny i żyjąca wartość inwestycji! Pieniądze miały na Ciebie zarobić! Chyba że uczeń nie rozumie określenia przychód pasywny.
Ale obecnym sezonem.....
Tylko nie jest państwo Niemieckie, gdzie inwestor zakupujący na dług nieruchomość pod wynajem, ma możliwość sobie całą własną ratę hipoteczną i wszą kwotę zaciągniętą w banku odpisać w duzi poprzez kolejne lata z indywidualnego podatku.
Jesteście moi drodzy w Polsce!
Co nie Ameryka, także nie Niemcy, gdzie kredyty hipoteczne dostarczane są na najbardziej złych warunkach procentowych czy z gwarancjami utrzymania tejże stopy procentowej przez dodatkowe dziesięciolecia. Jest więc niemożliwym dawać się jakąkolwiek zasadnością często używanych porównań z sektorami zachodnimi i zachęcania argumentami porównywalnej opłacalności „inwestycji“. Sama długoterminowa kalkulacja jest w ostatnich razem odmiennych od podawanych w zachodnich krajach okolicznościach ustawowych i finansowania, typowym nieporozumieniem.
Każdy „Inwestor” zakupujący nieruchomość, z pierwszego momentu robi wszystko, by jego cel nie podział na ceny.
I oraz tylko prowadzi?
Pytając i inwestując, inwestując i chroniąc. Oraz tylko poprzez cały okres bycia konkretnego przedmiotu.
To więc za inwestycja, gdy musisz poprzez lata spłacać pożyczkę z odsetkami właścicielowi, którym do czasu spłacenia hipoteki jest bank. Faktycznie wierzysz że jednostka wynajmująca od Ciebie dane miejsce spłacać będzie twój kredyt? Nie ból się, - czas cię z obecnego złudzenia skutecznie wyleczy -.
Non stop dokładać potrzebujesz do sklepu pamiętając o zachowanie wartości obiektu, żrąc się z niewypłacalnymi i niesolidnymi najemcami?
Koniecznie wiedz również o ustawie podpisanej przed wielu tygodniami poprzez prezydenta RP, uniemożliwiającej niemalże usunięcie niewypłacalnego mieszkańca z „Twojego“ celu.
Choć w latach 2014 - 2015 ilość niewypłacalnych mieszkańców wynajmujących własne mieszkaniom wzrosła o katastrofalne 20%, a oficjalna kwota dłużników czynszowych przekroczyła 150.000.000,00 PLN, wprowadzane ustawy nie działają na rozwój zaufania dla świadomych inwestorów. Daj są niewątpliwie dla nich szkodliwe!
O czymś zapomniałem?
O tak, podatek katastralny.
Obywatele Grecji, Hiszpanii, Portugalii i Włoch sugerują się w działalności na tym taki elastyczny podatek polega. Jako sami z kluczowych, z powodu na ryzyko bankructwem swego Państwa, do kasy fiskalnej zaproszeni, - przepraszam, wtargani -, staliśmy w ostatnich polskich posiadacze nieruchomości. Od roku 2013 na to dzień wymagane są tam tysiące eksmisji. Czas w dzień!
Bezrobocie ludzi do 25 roku egzystowania liczy w ostatnich regionach ponad 56% ale średnie bezrobocie przeszło 38%.
Seba89
 
Posty: 38
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:10 pm
Lokalizacja: Poland

Re: Chciwość zżera mózg - a Działce, to działek...

Postprzez Seba89 » Wt sty 24, 2017 8:10 am

Jak kupić wypróbowane biuro nieruchomości w Warszawie?

Wiele firm przyjeżdżających po raz chętny do Warszawy, bądź zatem na przygotowania bądź do ważnej pozycji, ma wątpliwości czy przejdzie im się znaleźć jasne i prawe biuro nieruchomości. Na szczęście jest kilka zasad, jakie wesprą nam wybrać dobrego pośrednika.

Licencja na obrót nieruchomościami

Każdy pośrednik pragnie pamiętać licencję. Zawsze jesteśmy obowiązek poprosić o jej okazanie. Tego dużo - mamy również prawo wylegitymować pracownika biura nieruchomości - czyli poprosić go o dowód, i nie zaledwie o licencję. Natomiast wówczas nie wszystko - tam gdzie konkurencja istnieje niebezpieczna, czyli w takich miastach jak Warszawa, biuro nieruchomości powinno podkreślać swój profesjonalizm poprzez dobranie do indywidualnego ze stowarzyszeń pośredników nieruchomości.

Lokalne biura

Jak wiadomo nie odda się zadowolić wszelkich zaś nie uda się rozumieć wszystkiego. Zatem powinniśmy ufać właściwie tym biurom nieruchomości, jakie kumulują się na małym rynku. Zatem w ostatnim fakcie nie na wszystkiej Warszawie, a na konkretnej dzielnicy czy rejonie. Wielkie agencje i biura nieruchomości, często dotykają i włączają do bliskiego katalogu propozycji różnych biur. Spośród tego początku ich pracownicy często nie wiedzą to oferują. W sukcesie przedsiębiorstw o lokalnym zasięgu sprowadza się, że pośrednik nieruchomości zna na przykład występowania na wynajem na wylot, ponieważ już parę razy pośredniczył w znalezieniu najemcy.

Usługę w formalnościach

Jak dobrze kupimy biuro zwróćmy uwagę jak chronią się jego pracownicy. Po pierwsze powinni nas poinformować jak prezentuje się obecna rzecz na zbytu nieruchomości - ale kształtują się ceny, albo w najściślejszym okresie możliwa jest ich wymiana a z którego względu. Po drugie biuro nieruchomości powinno nam zagwarantować szczegółowe informacje na problem wymaganych atestów i uprzedzić o tym które kruczki mogą pojawić się w umowie wynajmu lub sprzedaży nieruchomości. Zwróćmy tez uwagę na rozwiązanie, w których warunkach robi się rozmowa. Powinniśmy wynosić zapewniona prywatność.

Finanse
W sukcesie zakupu mieszkania czy budynku wielokrotnie będzie nam potrzebny kredyt. Tak zapewne go nam polecić pracownik przedsiębiorstwa nieruchomości. Warszawa istnieje a ważnym miastem czy nie ma problemu ze znalezieniem działalności specjalizujących się w kredytach. Więc jeśli biuro nieruchomości jest żyć naturalne, pośrednik nie potrafi się narzucać z służeniem nam kredytu.
Poradniki połączone z wyborem odpowiedneigo pośrednika mozna odnaleźć i na witrynach www Mościciki - Biuro Nieruchomości Warszawa. Zamieszczona tam również instrukcje dla spzredajacyh i wynajmujących.

Autor: Ad-ministro Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami Łódź
Seba89
 
Posty: 38
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 3:10 pm
Lokalizacja: Poland


Powrót do Hyde park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron