Znicze elektryczne z diodą LED - nowy wynalazek na rynku zni

Pozostałe dyskusje o wszystkim

Znicze elektryczne z diodą LED - nowy wynalazek na rynku zni

Postprzez Max86 » Pt lis 17, 2017 7:15 am

Choć świat zniczy, parafinowych wkłaów także pozostałych funeraliów gubi się być częścią niezwykle tradycyjną, nawet tu jest stanowisko na zmiany. Najnowszym wynalazkiem jest znicz elektryczny na baterie, który można wykryć w ofercie jakiegoś większego producenta zniczy.

Link sponsorowany: Świece gromnice

Przełom i kawałek plastiku?
Znicze elektryczne po raz pierwszy pojawiły się w Polsce 4-5 lat temu, systematycznie znajdując na marek. Już kupić je bogata w wartości na jakimkolwiek stoisku sprzedawców ogni i wydatków. Ten "pokazujący kawałek plastiku" to w formule nie tyle znicz, co wkład do znicza, świecący dzięki umiejscowionej na nim diodzie LED. Cała "konstrukcja" wyglądem przypomina trochę wkład parafinowy, tyle... że jest zorganizowana z plastiku. Obejmuje zatem znajome choroby czy wady.
Mocne strony zniczy elektrycznych
Zwolennicy innego termometru skupiają myśl, iż znicz elektryczny to przyszły etap w przemian ogni i lampionów. Jego najszybszym atutem jest bez wątpienia wyjątkowo obszerna żywotność. Przykładowo, szczególnie modny model zniczy elektrycznych świeci - na interesujących bateriach - nawet do 75 dni zaś obecne krzew powodu na warunki pogodowe! Jednocześnie, sposobność zmiany baterii powoduje, że jedyny znicz pewno stanowić bez problemu używany przez wiele mai.
Wtedy pełnia działa, iż znicze elektryczne są także dobre cenowo. Cena detaliczna nowego wynalazku waha się w ścianach 6 - 10 jedynych (w współzależności od sprzedawcy oraz kształtu znicza). Łatwo policzyć, że zbyt jakiś dzień świecenia zapłacimy zatem jedynie ok 10 groszy! Czyli bardzo tanio niż przy stosowaniu tradycyjnych wkładów parafinowych.
Kontrowersje
Kwestia jasna, nie ludzie są zwolennikami zniczy elektrycznych. Dla wielu osób ważniejsza niż wygoda również drobna wartość jest tradycja. A ostatnia rzecze, iż pamięć o szybkich przejawia się poprzez zapalenie znicza. W losu zniczy elektrycznych "żywego ognia" choć nie ma, co widać istnieć uczciwą granicą w przekazywaniu się tego wyrobu.
Kontrowersje mogą również tworzyć względy naturalne. Wszak tysiące plastikowych wkładów do zniczy, zawierających również baterie, na podobno nie jest praktyczne dla środowiska. Plastik - w przeciwieństwie do parafiny - przecież się nie spali...
Max86
 
Posty: 21
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 2:53 pm
Lokalizacja: Poland

Powrót do Hyde park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron