Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym manekin

Pozostałe dyskusje o wszystkim

Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym manekin

Postprzez Kamillo84 » Śr lis 02, 2016 8:02 am

Fotografia produktowa jest dziedziną fotografii, jaka wyrabiana jest przez wszą branżę wydobywającą się na placu. Zastanówmy się: kto nie potrzebuje aktualnie fotografie własnego artykułu, usługi, lokalu? Wszyscy dookoła - niejednokrotnie nieświadomie - wymagamy zdjęć, które zareklamują swoje przedmioty. Chociażby na popularną aukcję Allegro.Poniżej ląduje nowo upieczony artykuł, który działa tylko fotografii produktowej. Głównie, i raczej w jasnej większości zainteresujemy się zdjęciami odzieży stworzonej na "niewidocznym" manekinie w specjalnej technice "duch". Przedstawię sposób fotografowania, obróbkę i jakiekolwiek elementy, jakie krok po kroku doprowadzą nas do efektu końcowego. Zapraszam!:)
Kiedy możemy przystąpić do fotografowania odzieży oraz co obecne w komplecie jest ten "duch"?
Fotografie odzieży można zaprezentować różnie. To zależy z tego jak dużo "realistycznie" chcemy ją pokazać kontrahentowi.
jeden.
Możemy sfotografować nałożenia na płasko. Wówczas powtarzają się parę rozmiarów silniejsze oraz nie niewątpliwie jak są na ciele. No ponieważ jak skąd?:)
2.
Możemy również fotografować odzież na modelce bądź rodzaju. To podejście jest wspanialsze, tylko tworzy własne wady. Zdjęcia modowe uzyskuje się zwykle regularnie. Sklepy z odzieżą co chwilę są nowe dostawy, jakie pragną sfotografowania. W sukcesie zdjęć na typie jest o często problematyczne. Wiem toż z autopsji. Modelowi może nie pasować termin - wówczas fotografie przekładają się (a terminowość akurat w sukcesie zdjęć wyrobów do handlu internetowego jest na wartość złota). Własny rodzaj, po pomimo tego, iż z stabilnością jest młody, zdrowy, piękny itd. ma możliwość nam najzwyczajniej zachorować. Ogółem zdjęcia takie wymagają poświęcenia większej ilości osób - i to prawdopodobnie własny wysoki czas.
trzy.
Trzecim, moim zdaniem najkorzystniejszym środkiem jest fotografowanie odzieży na niewidocznych manekinach w technice tzw. "duch". Jest to nowy rozwiązanie fotografowania ubrań. Klient widzi to produkt obiektywnie, nie przykuwając opinie na różne rozpraszające rzeczy (np. modelkę bądź manekin). Zdjęcia takie pokazują naturalny system nałożenia na ciele. Konsument nie musi myśleć się już "ale co będzie przebywało na mnie". Fotografii na manekinach coraz częściej zastępują standardowe lookbooki fotografowane na modelkach. Absolutnie nie jest znakomitą tajemnic, iż tego rodzaju zdjęcia wykorzystują najsilniejsze popularności odzieżowe. Zdjęcia dokonane w obecny rada posiadają kilku korzyści:
i) Optymalizacja nakładów działania jest dobrze poważna, jak w walkę wchodzi niezwykle długa miarę odzieży. Z całą pewnością wykonanie zdjęć "duchów" jest dostępniejsze z profesjonalnej sesji z modelką albo rodzajem.
b) Ubrania na niewidocznym manekinie możemy przedstawić o kilka daleko niż na modelce.
c) Ogromną wartością istnieje również wspomniany czas realizacji, który jest o moc gorszy niż w razie współpracy z projektami.
d) Aktualizacji kolekcji, bez obaw o zamianę modelki. Utrzymanie jednego stylu.

Sami sprawdźcie również zdecydujcie. Poniżej zaprezentowałem zwolnienia z niewiele ostatnich zleceń:


Jak przygotować ujęcie na niewidocznym manekinie?
Przejdźmy do wnętrza artykułu. Jak dokonywane są zdjęcia na manekinie, którego chyba nie ma?:)


Po ważne będzie nam wskazany manekin. Męski bądź damski, w relacji tego jest problemem fotografowania. Ja idę z takimi:
manekin duchmanekin

Manekiny posiadają rozłączane kończyny, co ułatwia zakładanie i zdejmowanie odzieży. Są w odcieniu białym. Jest zatem ogromnie znaczące, bo nie pozostawiają przebarwień na ubraniach spowodowanych odbiciem oświetlenia błyskowego. Wyobraźmy sobie że fotografujemy biały t-shirt na manekinie w kolorze "cielistym". W wyniku końcowym otrzymamy niezwykle niepożądany skutek. kołnierzyk zabarwiłby nam się na ciemno żółty, rdzawy kolor - zaś co nie chcemy. Klienci i:)

Innym ruchem jest założenie własnego manekina w ubranie, które zamierzamy sfotografować. W poradniku użyjemy niebieskiej koszulki damskiej na ramiączkach, tej którą widzieliście powyżej. Naszą bezduszną istotę ubieramy tak aby koszulka określała się ale prawidłowo. Zabiegamy o to by nie było zagnieceń, fałdek itp. Oczywiście jeśli ubranie tego musi - prasujemy. Potrafimy tylko uczynić żelazkiem parowym obecnie na manekinie. Tworzymy jedno ujęcie z przodu z środkiem na prostej witrynie. Inne ujęcie realizujemy prowadząc na manekina koszulkę na fałszywą witrynę i gramy go tyłem. Tak żebym uważali jego plecy i surowiec koszulki był dostępny od wewnątrz.Jak mamy już sfotografowane włożenie w taki zabieg - idziemy dalej.Od co terminu nie będzie nam już wskazany sprzęt fotograficzny. Wszystko co dużo wykonamy będzie robiło się teraz na komputerze w projekcie do obróbki graficznej. Ja do co sensie wykorzystam program Adobe Photoshop CS6. Pierwsza pracę, którą należy zrealizować to dokładne wyszparowanie obu zdjęć (przód i tył od wewnątrz koszulki). Wyszparowanie istnieje rozwiązanie wycięcie stadionu z miejsca. W naszym przypadku obiektem jest jedna koszulka, tymczasem tłem są kończyny i kształt manekina i miejsce za manekinem. Fotografii powinny odnaleźć się jako 2 odrębne warstwy. Do selekcji obiektu posłuży nam narzędzie Pióro (P). Róbcie razem z mną zaś nie powinno być problemów;) W razie czego produkujcie w zapiskach z czym jest przedmiot.

photoshop


Zainteresujmy się najpierw zdjęciem przodu. Jeżeli posiadamy teraz zaznaczoną koszulkę tak jak powyżej na zrzucie ekranu to klikamy prawym przyciskiem myszy i bierzemy możliwość "utwórz zaznaczenie". Wyskoczy nam ramka z zapytaniem o promień wtapiania. Stanowi więc cena mierzona w punktach o jaką stanie wtopiona selekcja po usunięciu tła (w poprzednim przypadku). Ja ustawiłem na 0,5 piksela.

cc cs6


Po zdefiniowaniu wartości wtapiania stadion zostanie zaznaczony z uwzględnieniem wtopienia. Następnie odwracamy zaznaczenie, tak aby wymazać więc to uważa się dookoła koszulki, i nie sama koszulkę. Klikamy w zakładkę "Zaznaczenie" i wyszukujemy "odwrotność". Zaobserwujemy, iż zaznaczenie zostanie odwrócone. Teraz obszar zakropkowany będzie pokrywał całe ujęcie i koszulkę.

lightroom


Następnie usuwamy zaznaczony obszar narzędziem Gumka (E). Usuwamy zaznaczenie skrótem Ctrl+D. Tą jedyną pracę pracujemy na kolejnej warstwie, na końcu koszulki. Kolejno znaczymy i zmniejszamy tło. Powinniśmy otrzymać 2 wycięte warstwy:

photoshop


Na wstępie dopasowywania tworzymy w siłę perspektywy ręcznie przechodząc do ostatniego narzędzia Przesunięcie (V). Kolejna rzecz to prawdziwe dopasowanie warstwy dolnej do wysokiej. Czyli warstwę dolną (środek koszulki) dopasowujemy do warstwy górnej (przodu koszulki) tak aby wszystkie elementy koszulki zbiegały się (np. ramiączka). W tym końcu zastosujemy narzędzie do "wypaczania". Tworzymy w zakładkę "Edycja">"Przekształć">"Wypaczenie".
Na warstwie dolnej pokaże nam się siatka:

photoshop


Warstwę dolną dopasowujemy bezpośrednio do warstwy górnej. Chwytamy kursorem za sieć i przeciągamy:

photoshop wrap wypaczanie


Następnie wymazujemy gumką elementy jakie "stoją" spod przodu koszulki, tak żeby obie warstwy były jedną harmonijną całość - koszulkę na niewidocznym manekinie:)
Kiedy skończymy tą funkcję, musimy przypilnować o braki w odpowiednim miejscy, by uwypuklić rezultat 3D. Tu przyda nam się wyobraźnia. Cienie na prawdopodobnie będą w sposobie koszulki czyli na niskiej warstwie. Cienie mamy możliwość wykonać narzędziem Pędzel (B) z łagodnym doświadczeniem z niepełnym kryciem bądź narzędziem Gradient (G). Ja użyję pędzla. Zaznaczamy dolną powierzchnię w panelu po prawej stronie (tam gdzie jesteśmy podgląd wszelkich powłok). Narzędziem Różdżka (W) klikamy na naturalny obszar na zdjęciu (szachownica). Zaznaczony zostanie obszar dookoła tylnej części koszulki. Oczywiście jeśli planujemy dodać cień na koszulce (zaś nie dookoła) mamy konieczność odwrócić zaznaczenie: "Zaznaczenie">"Odwrotność". Powinniśmy zdobyć zaznaczony obszar centralnej części koszulki (dolnej warstwy):
Teraz narzędziem Pędzel (B) rysujemy cienie. W obecnym przypadku cienie prawidłowo zorganizować za krawędziami pierwszej warstwy (przodu koszulki) również na "tylnych" ramiączkach. Świadczę to skutek pustego obszaru w środku koszulki:
Nasza koszulka istnieje dobrze prawie gotowa. Teraz musimy zobaczyć lub nie ma niepożądanych zagnieceń a lub łącza manekina nie prześwitują. Jeśli odnajdziemy takie niedoskonałości wynosimy je narzędziem Łatka (J) lub Stempel (S). Najpierw ale musimy połączyć nasze warstwy w jedną. Klikamy na pierwszą spośród nich dobrym przyciskiem myszy i bierzemy "scal widoczne".
Na bliskim przykładnie wyraźnie widać łączenie manekina w zasięgu:
Do rozwiązania łączenia użyłem narzędzia Łatka (J). Zaznaczamy obszar wady i czekamy go w tło nie zamierzamy uzyskać kolor. Photoshop sam obliczy i pomiesza kolory:

photoshop łatka


Tymi dwoma narzędziami usuwamy wszelkie wady, jakie posiadają zniknąć z problemu. Potem możemy szybko wymodelować ogólny stan naszego ubrania. Na mojej koszulce brzydko przedstawia się dół. Jest bardzo naciągnięta. Do wymodelowania kształtu posłuży mi użyte już wcześniej urządzenie do wypaczania kształtu zaznaczenia. ("Edycja">"Przekształć">"Wypaczenie"):

photoshop siatka dopasowanie


Dopasowujemy stadion tak żeby jego układ był oryginalny:

photoshop cs6 tutorial


Klikamy jeszcze dobrym klawiszem myszy na polską powierzchnię i podejmujemy "spłaszcz obraz". Nasze przezroczyste tło (szachownica) wypełni nam się białym kolorem. Koszulka cechuję się następująco:

photoshop poradnik cs6


To żeby istniałoby na tyle. Tylko w taki postępowanie powstają zdjęcia na niewidocznych manekinach typu "duch":)
Gdyby posiadacie wszystkie zagadnienia dotyczące samego zrealizowania fotografie bądź też obróbki w Photoshopie bądź coś zapisałem w oryginalny sposób stwórzcie rozwiązanie w artykule poniżej. Postaram się jak już odpowiedzieć.
Kamillo84
 
Posty: 171
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 1:38 pm
Lokalizacja: Poland

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

Postprzez Kamillo84 » Śr lis 02, 2016 8:09 am

Unikatowa odzież z nadrukiem

Odzież prosta w magazynach jest wciąż skrojona na duże gusta, co dodatkowo widać na polskich drogach. Większość nakłada się w stroje wychodzące z tzw. sieciówek czy nie ma w ostatnim nic złego, głównie, iż opisują one światowe trendy modowe, i przy tym ważna zaczerpnąć z dobrych przecen.Potrzeba indywidualizmu
Firmy lubiące indywidualizm a chcące określić swym strojem swój styl, osobowość, poczucie humoru, rodzaje czy zainteresowania pozamodowe szukają ubrań i dodatków w alternatywnych miejscach. Idzie przede każdym o tzw. second handy, w których można zakupić unikatowe prac za niską kwotę oraz coraz popularniejsze sklepy i budowy internetowe, na których możemy zamawiać odzież z indywidualnym nadrukiem.
Nowe technologie umożliwiają otrzymać efektowne teksty na jakimkolwiek kliencie odzieży i na drugiego gatunku zapachach również dodatkach. Koszulki z tytułami, bluzy i skarpetki fullprint, czapki lub torby eko z tekstem są środkiem na poznanie się z lasu i zaakcentowanie swojego indywidualizmu.
Samodzielne myślenie
Na ostatniego sposobu witrynach internetowych zwykle są 2 perspektywy zamawiania produktów. Możemy wyselekcjonować gotowe koszule, bluzy lub skarpetki z tekstem albo i sam zaplanować koszulkę z tekstami bądź nowe ubranie, stosując do tego miły motyw, wzór, cytat itp. Wystarczy zaledwie przesłać taki model do administratora serwisu i liczyć na produkcję swego celu. To wyjście dla twórczych i aktywnych osób, które nie lubią sztampowej odzieży, i zarazem posiadają skłonność tworzenia.
Końcowy efekt
Oczywiście końcowy wynik zależy od kilkorgu składników – jakości produktu podstawowego czy samego nadruku, wykorzystanej techniki druku, precyzji zrobienia. To wszystko dokonuje się na trwałość zaprojektowanej samodzielnie koszulki z napisami bądź bluzy fullprint.
Tego dobre, nadruki dokonuje się na coraz szerszej bazie wyrobów. Pewno toż być czapka z daszkiem, torba eko, kosmetyczka, etui na telefon, plecak – słowem wszystko, czym umiemy się pochwalić przed światem.
Żeby nadruk był efektowny i stały, niezbędne jest dostosowanie techniki druku do dużego zamówienia. Tu potrzeba dać się na fachowców, którzy spośród dostępnych metod, takich jak m.in. termotransfer, sitodruk, flex, DTG lub haft komputerowy wybiorą tę najwłaściwszą. Precyzja stworzenia i uwidocznienie faktów co poważne detale końcowego sukcesu.

AtamanShop - sklep z odzieżą patriotyczną
Kamillo84
 
Posty: 171
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 1:38 pm
Lokalizacja: Poland

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

Postprzez Kamillo84 » Pn lis 07, 2016 9:28 am

Unikatowa odzież z nadrukiem

Odzież widoczna w interesach jest zawsze skrojona na liczne gusta, co dodatkowo że na własnych ulicach. Większość nakłada się w stroje czerpiące z tzw. sieciówek także nie tworzy w ostatnim nic negatywnego, zwłaszcza, iż opisują one światowe trendy modowe, i przy czym ważna wykorzystać z dobrych przecen.Potrzeba indywidualizmu
Osoby lubiące indywidualizm oraz chcące przedstawić swym strojem swój charakter, osobowość, poczucie humoru, rodzaje i upodobania pozamodowe szukają ubrań i zapachów w alternatywnych miejscach. Należy przede wszystkim o tzw. second handy, w których możemy wziąć unikatowe pracy za niską ilość i coraz powszechniejsze biznesy czy platformy internetowe, na jakich można zamawiać odzież z własnym nadrukiem.
Nowe techniki pozwalają otrzymać efektowne nadruki na każdym pracowniku odzieży i na pozostałego gatunku akcesoriach oraz dodatkach. Koszulki z napisami, bluzy i skarpetki fullprint, czapki czy torby eko z nadrukiem są systemem na danie się z tłumu i zaakcentowanie własnego indywidualizmu.
Samodzielne myślenie
Na tego typie stronach internetowych zwykle są 2 możliwości zamawiania artykułów. Mamy możliwość wybrać gotowe koszule, bluzy lub skarpetki z nadrukiem lub i samodzielnie zaprojektować koszulkę z nadrukami lub nowe ubranie, stosując do tego wyjątkowy motyw, wzór, cytat itp. Wystarczy zaledwie przesłać taki przykład do administratora serwisu i wyglądać na produkcję swego pomysłu. To wyjście dla oryginalnych i oryginalnych osób, jakie nie lubią sztampowej odzieży, a razem mają pasję bycia.
Końcowy wynik
Oczywiście końcowy efekt chce od kilkorgu składników – jakości produktu ważnego a samego nadruku, wykorzystanej techniki druku, precyzji zrealizowania. To wszystko przekłada się na moc zaprojektowanej samodzielnie koszulki z tytułami czy bluzy fullprint.
To ciekawe, nadruki przeprowadza się na jeszcze wyższej bazie produktów. Że toż być czapka z daszkiem, torba eko, kosmetyczka, etui na telefon, plecak – słowem wszystko, tym potrafimy się pochwalić przed światem.
Aby nadruk był fantastyczny i zdrowy, potrzebne jest przystosowanie techniki druku do pewnego zamówienia. Tu potrzeba zdać się na profesjonalistów, którzy spośród dostępnych metod, takich jak m.in. termotransfer, sitodruk, flex, DTG czy haft komputerowy wybiorą tę najidealniejszą. Precyzja zrobienia i uwidocznienie elementów to wyjątkowe elementy końcowego sukcesu.
Kamillo84
 
Posty: 171
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 1:38 pm
Lokalizacja: Poland

Re: Jak fotografować odzież patriotyczną na niewidocznym man

Postprzez Kamillo84 » Pn lis 07, 2016 9:33 am

Odzież sportowa

Odzież - okrycie ludzkiego ciała. Są takie ludzie odzieży jak: służbowa (np. mundur, kitel), sportowa, wizytowa (garnitur, sukienka wieczorowa), sportowa (dres), ochronna (np. fartuch ochronny, rękawice ochronne), zwykła (domowa, np. szlafrok). Jest jeszcze odzież dla zwierząt.Odzież sportowa to szczególny ubiór do wykonania sportu. Pojęcie to stanowi: kurtki, dresy, buty, spodnie, koszulki, bluzy, kostiumy kąpielowe, getry, polary, swetry, czapki, rękawice itp.

Odzież sportowa wykorzystywana na fitness, rower, biegi, wspinaczki, a także do wykonywania wszystkich dyscyplin sportowych. Powinna żyć ona dostępna, właściwie dobrana, po prostu fajna. Możemy pozyskiwać pojedyncze prace bądź cale zestawy, w relacji z swoich potrzeb.

Już stanowi duży wybór bielizny sportowej dla osobników aktywnych. BIELIZNA TERMOAKTYWNA jest zrobiona w pięknej technologii 3D polegającej na ogromnym kształtowaniu stref. Anatomicznie komponuje się do programu mięśni oraz okolic wydzielania potu. Rozmaite struktury materiału, z którego stanowi spowodowana, wspomagają pracę mięśni odprowadzając wysiłek i uważając odpowiednią temperaturę, dzięki odpowiedniemu układowi kanałów CLIMA VENT. Określa ją największa funkcjonalność, niezwykła elastyczność, idealne dopasowanie i dobry komfort w każdej okoliczności.

Najnowsze techniki sprawiają, iż odzież sportowa stworzona jest z surowców niezwykle cennej klasie.

Odzież - okrycie ludzkiego ciała. Występują takie rodzaje odzieży jak: służbowa (np. mundur, kitel), wizytowa (garnitur, sukienka wieczorowa), sportowa (dres), ochronna (np. fartuch ochronny, rękawice ochronne), zwykła (domowa, np. szlafrok). Jest i odzież dla stworzeń.

Wyróżniamy różnorodne sposoby odzieży:

Odzież damska w porządek jakiej wpływają: poncza, stroje kąpielowe, peleryny, pończochy

I odzież męska w sklep której wchodzi:

Bluza – część garderoby, jaka nie przylega do grona. Ma ściągacze w górnej ale również niskiej części bluzy natomiast na tyłach rękawów. Najczęściej korzysta kaptur i kieszenie.

Sztormiak – część ubioru żeglarskiego – długa kurtka wodoszczelna, z pełnym kapturem z dalekim rondem, bądź alternatywnie bez kaptura, ale z znacznym kołnierzem. W współczesnym następnym wariancie sztormiak jest kierowany razem z wodoszczelną czapką rybacką.

Tradycyjne sztormiaki były wykonywane z gumowanych tkanin i stosowały nieco więcej do kolan. Gumowane tkaniny blokują odprowadzanie wilgoci z dziedzinie ciała, to robi, iż przy wielkim wysiłku jednostka nosząca sztormiak szybko "spływa następnie". Dodatkowo, duża sztywność tkaniny i długość kurtki ograniczały swobodę ruchu.

Współczesne sztormiaki są znacznie krótsze (do bioder) również często są robione z tkanin z półprzepuszczalnymi membranami, takimi jak goretex. Są one przechowywane zgodnie ze spodniami na szelkach, i produkowanymi z tkanin półprzepuszczalnych.

Sklep z odzieżą patriotyczną: patrioty.pl
Kamillo84
 
Posty: 171
Dołączył(a): Cz wrz 08, 2016 1:38 pm
Lokalizacja: Poland


Powrót do Hyde park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron