Bezproblemowe odchudzanie z procedurą EFT

Pozostałe dyskusje o wszystkim

Bezproblemowe odchudzanie z procedurą EFT

Postprzez Kamillo84 » Wt wrz 20, 2016 11:12 am

Za powstawanie nadwagi przeważnie odpowiadają nierozwiązane problemy emocjonalne, wewnętrzne konflikty i ograniczające przekonania. Technika EFT potrafi uwolnić Cię od tych punktów. Łatwiej osiągniesz własny cel - atrakcyjną sylwetkę!
Jeśli stosowałeś już tysiąc diet i żadna nie pracuje albo nie jesteś zaspokojony z wyników, jestem dla Ciebie świetną reklama:
Tylko nie Twoja wina!

Niezaspokojone konieczności emocjonalne i stresujące sytuacje powodują, że niejednokrotnie szukamy po jedzenie po to, żeby zagłuszyć niechciane uczucia, oraz nie po co żebym ukoić głód. Kiedy ukazuje się nadwaga, szukamy skutecznej diety, która posłuży nam już zrzucić zbędne kilogramy. Chcemy się pozbyć skutków nadmiernego jedzenia. To popularne, gdyż nadwaga oprócz tego, iż nie odczuwamy się atrakcyjni, wywiera niekorzystny wpływ na swoją kondycję zdrowotną.

Jeśli potrzebujemy na pewne pozbyć się dodatkowych kilogramów, należy zastanowić się, tego zrobiło, iż sięgaliśmy po jedzenie częściej, niż to stanowiło pewne. Kiedy przegapimy ten zakres przy planowaniu diety odchudzającej, ciężko będzie schudnąć a jeszcze trudniej utrzymać odpowiednią wagę.

Osoby, jakie planują się odchudzać, dobrze wiedzą, że jest masa rzeczy, które zamykają w osiągnięciu celu. Przylegają do nich wiążące przekonania, negatywne nauk i psychiczne konflikty. Przykładowe zdania testowe dotyczące problemów z odchudzaniem, to:

• Chcę schudnąć, ponieważ wówczas będę się lepiej ciepła również doskonale była i zarazem nie chcę schudnąć,
bo nie będę umiała spożywać moich ukochanych potraw plus będzie mi wtedy smutno.
• Sam okres, kiedy jestem korzystna, wtedy ostatni, kiedy jem.
• Traktuję życie jako mężczyzny i jem kiedy jestem znudzona / zła / samotna …
• Muszę zjeść całą porcję, albowiem to grzech wyrzucać jedzenie.
• Boję się, że skoro schudnę, nie będę traktowała już dużo wytłumaczenia na moje nieudane życie.
• Pragnę posiadać nadwagę, tak jak moi rodzice.
• Nie zawieram dużej woli, aby schudnąć.
• Wszyscy oczekują, że schudnę i niedobrze się czuję z tą presją.
• Trudno mi ograniczyć spożywanie słodyczy.
• Nie potrafię zmniejszyć się od uzyskania tego batonika, gdyż w reklamie był dobrze apetycznie.

Lub któreś z obecnych stwierdzeń jest wiarygodne dla Ciebie?

Wiele kobiet, jakie się odchudzają, konkuruje z zbędnymi kilogramami. Nie lubią swego ciała również są z zanim w kształcie wojny, tego prowadzi ogromne napięcie i stres. Nie wyróżnia to postępom kuracji. Na powodzenie można tego zapobiec, włączając technikę EFT do procesu odchudzania.
Stosując EFT (Techniki Emocjonalnej Wolności) można powiększyć poziom samoakceptacji oraz wypracować postrzeganie swego wizerunku jako firmy aktywnej, prowadzącej zdrowy tryb bycia i utrzymującej o zdrowie i jakość. Kiedy jestem panem, jaki mówi zdrowy poziom egzystowania, to trzymam się jak typ prowadzący zdrowy tryb egzystowania. Konsekwentnie wybieram dobre jedzenie, kontroluję liczbę oraz ilość zjadanych porcji, znajduję pora na aktywność fizyczną …
Dzięki technologii EFT wolno odbić się od negatywnych emocji, jakie przeważnie dotykają nas do sięgania po jedzenie. Wolno również opanować przymus sięgania po niezdrowe pokarmy, takie jak słodycze, chipsy, fast foody czy słodkie napoje.
Kamillo84

Re: Bezproblemowe odchudzanie z procedurą EFT

Postprzez Kamillo84 » Wt wrz 20, 2016 11:14 am

Odchudzanie stało się powszechnym aspektem bycia tego człowieka. Często z konieczności - ponieważ otyłość jest natomiast dylematem dużo gości, lecz także niejednokrotnie jest brane w liczbach hobby.

Odchudzanie stawało się powszechnym aspektem egzystowania nowego człowieka. Głównie z potrzeby - ponieważ otyłość jest przecież problemem dużo ludzi, lecz i niejednokrotnie jest podejmowane w kategoriach hobby.

Należy uzmysłowić sobie 2 sprawy:

Po pierwsze określenie dieta pochodzi z greckiego słowa diaita, jakie składa sposób egzystowania, i nie odchudzanie. Parę dni ograniczania kalorii może dać efekt zgubienia paru kilogramów, zapytanie tylko jako wspaniały będzie ostatni efekt kiedy już wrócimy do kobietach zwyczajów, które były świadome za nadprogramowe kilogramy?

Po drugie - skuteczne odchudzanie bardziej chce z swej psychiki, niż od co co stanowimy na talerzu. Stosując kilkudniową "dietę-cud", jaka nierzadko w tryb restrykcyjny i wielki zmniejsza nasze spożycie kalorii wykonujemy na próbę naszą dobrą wolę, determinację narażając się w niniejszy rób na porażkę.

Planując odchudzanie warto zastanowić się:

1. Czy naprawdę chcemy schudnąć? Przeważnie istnieje właśnie, że określona postać cierpi prawidłową wagę, a chce odchudzić się ale po to, aby pomieścić się w chwila mniejszy rozmiar ubrań bądź upodobnić się do częstych aktorek bądź modelek.

http://bioorganic.com.pl/
Kamillo84

Powrót do Hyde park